Férfi Final Four 2019

Breaking News! Törölték a budapesti négyes-döntőt A döntéssel együtt a negyeddöntőket is törölte az EHF. koronavírus ehf-final-four ehf-bajnokok-ligája "Amikor Iváncsik Tamás megérkezett, hirtelen új pozícióba kerültünk" Mérföldkőnek tekintik Iváncsik Tamás leigazolását az Elverum kézilabdaklubnál. kézilabda férfi-kézilabda iváncsik-tamás norvégia elverum Korábbi BL-résztvevővel erősít Éles József csapata Borbély Ádám korábban a Wisla Plock együttesét erősítette. borbély-ádám Nora Mörk: "Nem terveztem hazajönni, de három hete minden megváltozott" Kiderült miért tért haza a győriek korábbi átlövője. nora-mörk női-kézilabda átigazolás vipers-kristiansand csm-bucuresti Még mindig bírja! Újabb egy évvel hosszabbított a Barcelona sztárja A most 39 éves játékos a tokiói olimpiáig tervez. raul-entrerrios barcelona férfi-kézilabda

Belgrád szeretné megrendezni a férfi Final Four-t - Egri Vízilabda

A celli asztaliteniszezők kilencedik bajnoki címükre törnek | VAOL

Férfi kézilabda BL - Final Four Kölnből | MédiaKlikk

A Telekom Veszprém után az észak-macedóniai Vardar Szkopje jutott döntőbe a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, miután 29-27-re legyőzte a Barcelonát a második kölni elődöntőben. A Barcelona a meccs első háromnegyedében magabiztosan, eredményesen játszottak, és a 46. percben még hat góllal vezettek. Ezt követően az észak-macedóniaiak meglepetésre 9-1-es sorozatot produkáltak és megfordították az állást. A mezőny legeredményesebb játékosa a Vardar 215 centiméter magas lett jobbátlövője, Dainis Kristopans volt tíz góllal, a másik oldalon Aleix Gomez kilenc találatig jutott. Kiemelt fotó: Juergen Schwarz/Getty Images

BAJNOKOK LIGÁJA - Férfi

Nagy László a szezon végén visszavonul, és az utolsó nagy tornája a június 1-2. között megrendezésre kerülő Final4 lesz. Nagyon szép búcsú lenne, ha az ő utolsó mérkőzésén a Telekom Veszprém először nyerné meg a Bajnokok Ligáját. A klubkézilabda csúcseseményét a Sport1 közvetíti. 10. alkalommal rendezik meg Kölnben a férfi kézilabda Bajnokok Ligájának négyesdöntőjét (előtte oda-visszavágós rendszerben zajlottak az elődöntők és a döntő). A Telekom Veszprém ötödször lesz ott a legjobbak között a német városban. Legutóbb 2017-ben szerepeltek itt Nagy Lászlóék (2014-2017 között minden évben eljutottak oda), és egy év szünet után ismét szurkolhatunk nekik ezen a hétvégén. A 2019-es magyar bajnok a BL történetében nyolcadik alkalommal jutott el a legjobb négy közé, háromszor döntőt is játszott (2002, 2015, 2016), de a trófeát még nem sikerült megszerezni. Az elődöntőben a Kielce lesz a Veszprém ellenfele, az a csapat, amely ellen 2016-ban már majdnem sikerült BL-t nyerni, kilencgólos előnyben voltak a bakonyiak, ám az utolsó percekben, a hosszabbításban és a mindent eldöntő hetespárbajban a lengyel csapat győzött.

Megvan a Telekom Veszprém ellenfele a BL-döntőben | 24.hu

férfi final four 2014 edition

Férfi final four 2012.html

A 42. percben még nyolcgólos különbség az 52. percre mindössze két gólra olvadt, és ekkor már sejteni lehetett, hogy itt ma nem lesz meg a csoda. A hátralévő időben már csak a meccs utolsó perceiben elszabaduló indulatok okoztak nagyobb izgalmakat, a dulakodásig fajuló balhéban mindkét csapatnak volt felelőssége. A negyeddöntő szegedi visszavágójának végeredménye 29-25 lett a Pick Szeged javára, így a Vardar jutott 56-52-es összesítéssel a Bajnokok Ligája Final Fourba, azaz a négyes döntőbe. A Veszprém viszont ott lesz a kölni tornán, miután a negyeddöntőben oda-vissza megverte a Flensburgot. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó: Mol-Pick Szeged–Vardar Szkopje (északmacedón) 29–25 (17–9) Szeged, 3500 néző. V: López, Ramirez (spanyolok) SZEGED: Alilovic – Sostaric, Maqueda 4, BOMBAC 6, BÁNHIDI 7, ZSITNYIKOV 5, Källman 2. Csere: Sego (kapus), Canellas, Balogh Zs. 1, Sigurmannsson 3 (2), Gaber 1, Bodó, Rodriguez. Edző: Carlos Pastor VARDAR: MILOSZAVLJEV – Skube 3, Siskarjov, KRISTOPANS 5, Kalaras, Moraes, GYIBOROV 4.

8. Férfi final four 2013 relatif
  9. Arany János: SZENT LÁSZLÓ | Verstár - ötven költő összes verse | Kézikönyvtár
  10. Erste bank fiók keszthely
  11. Kész a kölni Final Four időbeosztása - Kézilabda Live
  12. 3000 széria Lenovo Laptop töltő

A negyeddöntő első meccsének végére teljesen széteső Pick Szeged 31-23-as, azaz nyolcgólos vereségbe szaladt bele Szkopjéban, így komoly hátrányból várhatta a Vardar elleni negyeddöntő vasárnapi, szegedi visszavágóját a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A hazai oldalon a meccs előtt ennek ellenére fogadkoztak, hogy megfelelő játékkal a különbség igenis ledolgozható, ám ehhez különösen a támadások hatékonyságában és az egy-az-egy elleni párharcokban nagy javulásra volt szükség. Az első gólra 5 percet kellett várni, ekkor a Szeged megszerezte a vezetést Sigurmannsson hetesével, majd a 11. percig hol az egyik, hol a másik csapatnál volt a minimális előny. Aztán 4-4-es állásnál beindult Carlos Pastor edző magyar bajnoki címvédő csapata, és a következő negyedórában ledolgozta a Szkopjéban összeszedett nyolcgólos hátrányt. A csapatok végül 17-9-es szegedi vezetésnél vonultak szünetben az öltözőbe. A Szeged a második félidőben bő tíz percen át tartotta a kincset érő nyolcgólos különbséget, innentől viszont a Vardar szép lassan faragni kezdett a távolságból.